top of page
Szukaj

XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

It’s been a while since my last activity in social media. I had to take a step back to prepare myself for a competition and it was worth it!

I’m extremely happy to announce that I’ve been awarded 1st prize at The 12 International I. J. Paderewski Piano Competition in Bydgoszcz.

I would like to thank jury members and organisers, my family for being there for me, prof. Joanna Ławrynowicz-Just for helping me in preparation and especially all of you that sent me warm thoughts. Thanks to you I’ve never felt alone on the stage!

Now I will try to keep you posted about next activities. See u soon!


***


Szanowni Państwo,

troszkę mnie tutaj nie było, a czas szybko leci. Wracam z dobrymi wiadomościami! Musiałem na chwilę odpocząć od social mediów.

W tym okresie koncertowałem i przygotowywałem się do pewnego wyzwania konkursowego. Jak zapewne część z Was wie, moje poświęcenie okazało się być słuszne.

Ogromnie się cieszę, że to mi przypadł zaszczyt bycia pierwszym w historii Polakiem, który zdobył I nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy.

Dziękuję organizatorom i jurorom za wszystkie nagrody i okazane zaufanie, rodzicom i członkom rodziny za obecność, Profesor Joannie Ławrynowicz-Just za przygotowanie, wszelkie rady i cierpliwość i przede wszystkim Wam za śledzenie przebiegu konkursu i słowa wsparcia, dzięki którym na scenie nigdy nie byłem sam.

Już teraz postaram się na bieżąco informować o nadchodzących wydarzeniach koncertowych. Do zobaczenia!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

3 maja

Comments


bottom of page